Hi folks!

Mam nadzieję, że pierwszy wstrząs związany z powrotem do szkoły,
już za Wami 😉

A może wcale nie jest tak źle?

Powrót do nauki nie musi być przykry i bolesny…
Zamiast narzekać, wystarczy poszukać dobrych stron nowej sytuacji.
Moim córkom zawsze wtedy przypominam mądre słowa, które kiedyś, gdzieś zasłyszałam:
„Największym szczęściem jest oczekiwanie na szczęście”.

Czekając więc na kolejne wakacje, wykorzystajcie ten wspaniały czas na efektywną pracę.

Oto kilka porad, które mogą Wam pomóc i to nie tylko
w nauce języka angielskiego:

Z takim nastawieniem, możecie planować kolejne etapy nauki.
Co oznacza, że stawiacie sobie określony cel
i następnie krok po kroku zbliżacie się do niego.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Basia Muc